O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „ROMAR” Roman Deskiewicz powstało w 1994 r, jako firma zajmująca się głównie transportem międzynarodowym na terenie Europy.
Nieprzerwana działalność jako przewoźnika trwa do obecnej chwili, jednakże coraz to większe potrzeby i rosnąca konkurencja na rynku przewozowym narzuciła na przedsiębiorstwo nowe wymagania i poszerzenia działalności gospodarczej.
Od 2004 roku przedsiębiorstwo poszerzyło swoją działalność, o warsztaty remontowe taboru drogowego w zakresie napraw głównych i bieżących głównie pojazdów ciężarowych.
W tym celu zakupiono szereg urządzeń specjalistycznych, (komputer diagnostyczny, tokarnię, elektryczną prasę o ucisku 50T, urządzenia spawalnicze typu MIGOMAT, sprężarkę pneumatyczną dużej wydajności , oraz zestawy narzędziowe typu BETA) do wykonywania niezbędnych napraw.
Od 2006 roku jako właściciel przedsiębiorstwa obserwując wymagania i potrzeby rynku, motoryzacyjnego podjąłem decyzję o powstaniu na tym terenie stacji demontażu pojazdów.
Po analizie rynku i potrzebach takiego przedsięwzięcia, złożyłem odpowiednie dokumenty w Urzędach o wydanie pozwoleń na otwarcie takiej działalności.
Rynek recyklingu w połączeniu z własnym transportem, i możliwością szybkich dostaw przetworzonych lub odzyskanych odpadów, oraz części przeznaczonych do dalszej eksploatacji w pewnym okresie czasu niewątpliwie wpłynie na poprawę infrastruktury i naszego środowiska.
Firma prowadzi także skup złomu i metali kolorowych, niezależnie od stacji recyklingu. Ponadto wykonuje ekspertyzy w zakresie rzeczoznawstwa samochodowego i techniki ruchu drogowego oraz wyceny maszyn i urządzeń.

Posiadamy certyfikaty w zakresie:
- Międzynarodowego Przewozu Rzeczy
- Międzynarodowego Przewozu Osób
- Koncesja na prowadzenie spedycji krajowej i międzynarodowej
- Licencja na Złomowanie pojazdów wydana przez Marszałka Kujawsko-Pomorskiego.
- Uprawnienia na demontaż instalacji gazowych w złomowanych pojazdach.
  • Start
  • O firmie
  • Galeria
  • Kontakt
  • Rzeczoznawca
  • Złomowanie aut
  • Części zamienne
  • Transport